• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/vaazdokumanlari/
  • https://www.twitter.com/@vaazsitesi
Üyelik Girişi
Vaaz Kategorileri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi14
Bugün Toplam573
Toplam Ziyaret3443260
İslam Ansiklopedisi
Hadislerle İslam
Site Haritası
Takvim
Vaaz Dokumanları

Güncel Vaaz Sitesi

 

 

Siteyi kuran Ahmet Ünal'ın sitesindeki takdimi

 

Bir ihtiyaçtan çıktı bu site. Gerçekten böylesine güzel bir çalışmaya imza attığımız için bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Öncelikler server konusunda, sitenin ana çatısı, görselliği ve teması olgusunda abim İlhami Ünal'a teşekkür ediyorum.

Bu sitede neler bulacaksınız. Öncelikle din görevlilerimiz için hazırladığımız güncel vaaz ve hutbeler yer almaktadır. Daha sonra halkımız için gerekli İslami bilgiler, dini sorularına cevaplar ve ilmihal bilgileri yer almaktadır. Şunu da belirtmekte fayda var. Sizlerden gelen istek ve talepleri değerlendirip uygun olanları siteye ekleyeceğiz.

Biraz zaman ihtiyacımız olduğunu belirtmek gerekir.  Zamanla sizlere güzel bir site sunmayı hayal ediyoruz. Bu konuda sizlerin de yardımına ihtiyacımız olduğunu bilmenizi istiyoruz. Hep birlikte el ele verip güzel şeyler üreteceğiz inşallah. 

Ahmet ÜNALAhmet Ünal,

23.03.1977’de Erzurum’da doğdu. İlkokulu, İmam-Hatip Lisesinin Orta kısmını Erzurum’da bitirdikten sonra Hafızlık Eğitimini İstanbul'da tamamladı. Erzurum Mecidiye İmam-Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra 15.09.1997 yılında İmam-Hatip olarak memuriyet hayatına başladı. 1998 yılında Erzurum İlahiyat Fakültesini kazandı ve 2002 yılında mezun oldu. Aynı yıl Diyanet İşleri Başkanlığının açmış olduğu İhtisas Kursu sınavını kazanarak Erzurum Mehmet Nuri Yılmaz Eğitim Merkezinde 3. Dönem kursiyer olarak öğrenimini sürdükten sonra 2005 yılında başarıyla Eğitimini tamamladı. Aynı yıl Afyonkarahisar ili Şuhut ilçesi Vaizliğine atandı. 3 yıl 6 aylık İlçe Vaizliği hizmetinden sonra 09.04.2009 tarihinde Erzincan İl Vaizliğine atandı. Ahmet ÜNAL evli ve Yunus Emre adında bir oğlu, Betül Gül adında bir kızı bulunmaktadır.

 www.guncelvaaz.com 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
2018 Ramazan
Namaz Kitapları
Aydın Gökçe Bey'e Teşekkür
Sitemize Vaaz Ansiklopedisi olarak eklediğim bölüm Aydın Gökçe'nin Almanya'da görevli iken çeşitli kaynaklardan yaptığı vaazları alfabetik sıraya almasıyla oluşmuştur. Kendisine teşekkür ediyorum.
Bu vaazlar ayrıca Dosyalar bölümünde de yer almaktadır. Vehbi Akşit
Vaaz Ansiklopedisi
VAİZLER KÜTÜPHANESİ
Kur'ani Site
Hava Durumu
Anlık
Yarın
20° 26° 19°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.69954.7183
Euro5.50955.5316
Saat